Taneční kurzy
pro dospělé

Roztančíme vás v rytmu klasických tanců.
zkušení a trpěliví lektoři / příjemná atmosféra

Kurzy cvičení a taneční kurzy pro ženy FB

Jde o ten pocit…

           S nadcházejícím adventem přichází v ideálním případě doba pohody, rozjímání a návratu k sobě samému. Doba času pro rodinu, společných partnerských chvil a radosti… Také jste se zasnili?

          Mnohdy to ovšem vypadá úplně jinak. Termíny, uzávěrky, cukroví, cukroví nepovedené, znova cukroví, cukroví předčasně snědené dětmi, cukroví potřetí…vánoční úklid, dárky, všude plno, shon a spěch…Také máte husí kůži?

NemusÍte! Opravdu to jde jinak…. Ano, bohužel, cukroví za Vás neupečeme, termíny nesplníme, uklidit si doma budete muset tak jako tak sami…ale jde o ten pocit!

          Můžete si navodit tu správnou atmosféru adventu, klidu, pohody a společných partnerských chvil po celý rok. Nevěříte?

          Přitisknout se, vnímat jeden druhého, být dvěma těly v jednom společném pohybu. Být spolupracujícími parťáky, rozdováděnými milenci, něžnými romantiky. Ženami s velkým Ž a muži s velkým M. Ano, přesně, jde o ten pocit!

          Rozhodujete se, pečlivě vybíráte dárky? S tímhle Vám pomoci umíme! Více jak 48 párů si v našich tanečních kurzech vychutnává intimitu a vzájemné napojení. Darovaný kurz je darovaný společný čas…

          Ostýcháte se? Nikdy jste vy ani partner či partnerka netančili? Tým profesionálních tanečníků umí poradit i začátečníkům tak, aby jim to v páru klapalo. Ano, jde o ten pocit!

          Seznam těch, které chcete obdarovat je delší? Umíme Vám ho zkrátit nabídkou tanečních kurzů pro ženy a tedy, proč ženy kolem sebe nepřekvapit? A pokud máte ve svém okolí budoucí nevěstu, svatební tanec na míru slibuje filmovou romantiku přímo na parketu…

     ZážItky jsou vždycky nejvíc, přesto, pokud nemáte dost odvahy skočit hned do celého kurzu, jde to i po jedné, tedy ne po jedné noze, ale po jedné zkušební lekci či víkendovém workshopu určitě!

          Tančete s námi a nezapomínejte, jde o ten pocit!

 

Vaše taneční studio STABIL STUDIO
(září 2018)

Co je nového

 • V souladu s vládním opatřením přerušujeme taneční aktivity

  9. října 2020

  Číst dál

 • PŘIJĎTE ROZTANČIT VÁŠ TANEC

  PŘIJĎTE ROZTANČIT VÁŠ TANEC

  říjen - listopad 2020

  Číst dál

 • Svatební tanec - volné letní termíny

  Svatební tanec - volné letní termíny

  červenec - srpen 2020

  Číst dál

 • Pojďte s námi protančit léto!

  Pojďte s námi protančit léto!

  červenec - srpen 2020

  Číst dál

 • KRÁSNÉ PRÁZDNINY

  KRÁSNÉ PRÁZDNINY

  červenec - srpen 2020

  Číst dál

Všechny aktuality
SPLŇENÝ SEN - AFRIKA

Syn David s přítelkyní Marikou se rozhodli splnit si svůj velký sen a začátkem června vyrazili na cestu napříč Afrikou. Svoje zážitky pilně natáčí a každé úterý uveřejňují na Stream.cz. Pokud vás jejich příběh zajímá, přikládáme odkaz - https://www.stream.cz/porady/busny

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek