Taneční kurzy
pro dospělé

Roztančíme vás v rytmu klasických tanců.
zkušení a trpěliví lektoři / příjemná atmosféra

Kurzy cvičení a taneční kurzy pro ženy FB

Taneční večer se povedl!

Jako každý rok jsme oslavili začátek adventu tanečním večerem pro všechny účastníky našich kurzů a spřátelené taneční nadšence. Pečlivé několikatýdenní přípravy vrcholily jemným vrněním okolo žaludku… přestože jsme připravili set list vánočních tanečních skladeb, domluvili a připravily spoustu tanečních vystoupení, aby bylo na co koukat, přichystali výzdobu, paní cukrářka napekla vánoční cukroví pro potěchu oka i jazyka a paní květinářka ozdobila stoly slavnostní vazbou…vždy se objeví ten pocit…bude se Vám večer líbit? Příjemná nervozita mírně opadá s posledními dokončenými přípravami, rozžatými čajovými svíčkami na stolech a posledními prostorovými zkouškami tanečních vystoupení….

Dobrý večer dámy a pánové…..

Je milé vidět slavnostně naladěné tváře, elegantní outfity a noblesu, kterou našemu tanečnímu večeru věnujete. Naším záměrem je, abyste si užili svou blízkost, rytmus i radost z tance a také Vás chceme inspirovat…třeba radostí a umem vystupujících.
Večer tak zahájila variace na vášnivé argentinské tango za účasti úřadujících mistrů České republiky manželů Přibylových, radost rozdávalo vystoupení dětí a dětských párů z taneční přípravky, trochu zamyšlení pak přestavení pohybového divadla Mimi Fortuna a vtip vystoupení ochotných kurzistů.
Samozřejmě, že nechyběla ani vystoupení soutěžního mládežnického páru Jana Milenovská a Jan Moudrý.
Pokud jste chyběli, inspirujte se a přijďte si zatančit na jarní taneční večer, který se uskuteční v sobotu 30. března 2019, nebudete litovat!

A pokud byste chtěli tančit s námi, nabídku všech našich kurzů najdete zde.

Vaše taneční studio STABIL STUDIO
(prosinec 2018)

Co je nového

 • V souladu s vládním opatřením přerušujeme taneční aktivity

  9. října 2020

  Číst dál

 • PŘIJĎTE ROZTANČIT VÁŠ TANEC

  PŘIJĎTE ROZTANČIT VÁŠ TANEC

  říjen - listopad 2020

  Číst dál

 • Svatební tanec - volné letní termíny

  Svatební tanec - volné letní termíny

  červenec - srpen 2020

  Číst dál

 • Pojďte s námi protančit léto!

  Pojďte s námi protančit léto!

  červenec - srpen 2020

  Číst dál

 • KRÁSNÉ PRÁZDNINY

  KRÁSNÉ PRÁZDNINY

  červenec - srpen 2020

  Číst dál

Všechny aktuality
SPLŇENÝ SEN - AFRIKA

Syn David s přítelkyní Marikou se rozhodli splnit si svůj velký sen a začátkem června vyrazili na cestu napříč Afrikou. Svoje zážitky pilně natáčí a každé úterý uveřejňují na Stream.cz. Pokud vás jejich příběh zajímá, přikládáme odkaz - https://www.stream.cz/porady/busny

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek